Аквапанель


Аквапанель Knauf Indoor 900x2400x12.5 мм
Модель: 105682
Роздрібна ціна: 1443,42 грн
Ціна 1 272.66 грн

Плита на цементній основі без використання азбесту, армовану сітчастої стеклотканью, яка стійка до в.....

Аквапанель Knauf Outdoor 900x2400x12.5 мм
Модель: 105681
Роздрібна ціна: 1492,44 грн
Ціна 1 352.74 грн

Плита на цементній основі без використання азбесту, армовану сітчастої стеклотканью, яка стійка до в.....Аквапанелью називається листовий матеріал, плита, з допомогою якого виконується обробка стель і стін.

Є багатошарова структура, серцевина – мінеральний наповнювач, з зовнішньої сторони – склосітка.

Ці листи міцніше гіпсокартону, вони не гниють, не розбухає від води, зберігаючи міцність. Вона не має запаху, не токсична, морозостійка, вогнестійка, використовується в основному для приміщень, де є підвищена вологість і низькі температури.

Аквапанель Кнауф ділиться на дві групи:

  • Зовнішня
  • Внутрішня

Друга може застосовуватися в приміщеннях, де вологість вище навіть вісімдесяти відсотків. Таких, як, наприклад: душові кабіни, протипожежні виходи, області навколо басейнів, миття машин та інше... Також служить як для оберігання дерев'яних споруд.

Перша має стовідсотковий захист від вологи і вогню. Використовується як несучу основу в фасадних системах з тонким шаром штукатурної суміші. За допомогою неї можна облицьовувати лоджії, балкони, гаражі, козирки, навіси, альтанки, цоколя будівель, підвали тощо.

Існує ще універсальна. Товщину вона має шість і вісім міліметрів. Можна використовувати і всередині і зовні. Для внутрішніх робіт виступає як основа під плитку для оздоблення стіни, арки, перегородки, укосів, також можна обшивати печі, каміни і т.д. Для зовнішньої роботи підходить як основа для нанесення фінального покриття, як облицювання для виробів із сталі або дерева, для реконструкції несучих стін і т.п.

Є обмеження зовнішнього застосування на малоповерхових будинках – до дванадцяти метрів.

Пропонуємо Вам ознайомитися з асортиментом нашого інтернет-магазину. Тільки якісні будматеріали від провідних виробників. Ви можете аквапанель купити в Києві, а ми здійснимо доставку у будь-яку точку України.

На аквапанель ціна у нас приємна. Порівняно з гіпсокартоном вона коштує дорожче, проте, як описано вище, має великий ряд переваг. Пропонуємо аквапанель недорого. Телефонуйте.