Фибра


Фібра поліпропіленова SikaFiber PPM-12 Sika 150 гр
Модель: 2943
Роздрібна ціна: 60,48 грн
Ціна 56.16 грн

Застосування: Поліпропіленова фібра для бетону і розчину, особливістю і відмінною рисою якої, є р.....

Фібра поліпропіленова SikaFiber PPM-12 Sika 600 гр
Модель: 2944
Роздрібна ціна: 182,22 грн
Ціна 164.88 грн

Застосування: Поліпропіленова фібра для бетону і розчину, особливістю і відмінною рисою якої, є р.....

Фібра поліпропіленова Файбер Про ППЛ 12 мм Kirchland 600 гр
Модель: 2945
Роздрібна ціна: 181,02 грн
Ціна 171.42 грн

Застосування: Склад: поліпропілен. Довжина: 12 мм ± 1 мм. Щільність: 0,91 кг / л. Дозування: ±.....Фибра

Фіброю називається матеріал, що виготовлений завдяки просоченню концентрованим розчином хлориду цинку декількох шарів паперу і після спресований.

В будівництві дуже важлива надійність і довгий термін служби. Цього реально досягти, завдяки спеціальним складовими. Одне з них – фіброволокно. Оскільки фібра має армуючими властивостями, бетон з нею покращує свої якості і служить набагато довше.

Це тоненькі волокна, виготовлені і витягнуті з термопластичного полімеру (іноді з базальту, сталі, скла та інших матеріалів), діаметром до тридцяти мікрон. Довжина коливається від шести до двадцяти міліметрів.

Види фібри

  • Поліпропіленова фібра – найпопулярніший вид. Зменшує вагу конструкцій, при цьому роблячи їх більш міцними. Завдяки стійкості до температурних перепадів, вона використовується для виготовлення фундаменту, стін, стяжки підлоги.
  • Скляна фібра. Відмінність – пружність. Підходить для виробів різних зігнутих форм. Застосовується для декоративних елементів фасадів.
  • Сталева фібра. Використовується для виробництва бордюрів і тротуарної плитки. Це самий довговічний і морозостійкий вид.
  • Базальтова фібра. Оскільки її особливість – вогнестійкість, застосовують у будівлях, де підвищена займистість. Вона екологічно безпечна стійка до хімії.
  • Азбестова фібра. Властива стійкість до коливання температур і довговічність.

Застосування фібри

Як і описано вище, фіброволокно застосовується для стяжки підлоги, міцності фундаментів, для фасадів, а також для підвищення міцності автомобільних доріг, для виготовлення басейнів, водопроводів, водосховищ, паль, мостів, монолітних конструкцій і багато чого іншого.

Наш інтернет-магазин пропонує фібру за доступною ціною. В асортименті тільки якісні будматеріали. Недорого. Для зручності мешканців Києва наші склади розташовані практично в кожному районі. Крім цього, можлива доставка по всій Україні. Телефонуйте!