Гіпсокартон вологостійкий Knauf 1200x2500x12.5 мм


  • Виробник: Knauf
  • Модель: 2654
  • Наявність: На складі
  • Роздрібна ціна: 198,06 грн
  • Ціна: 181.14 грн


Приміщення, де використовується гіпсокартон вологостійкий KNAUF, має бути з витяжною вентиляцією. Лицьову поверхню гіпсокартону в приміщеннях з вологістю повітря вище нормальної необхідно захищати, водостійкою грунтовкою, керамічними плитками.

Перед початком монтажу гіпсокартонні листи КНАУФ слід протримати кілька днів у місці їх майбутнього використання, щоб матеріал пройшов акліматизацію.

Монтажні роботи рекомендується проводити при температурі не нижче 10°С і низькою або нормальної вологості повітря у відповідності з Будівельними нормами і правилами 23-02-2003 "Тепловий захист будівель", після закінчення всіх "мокрих" робіт і розведення проводів і труб у відповідному приміщенні.

Для влаштування шва з торцевих крайок гіпсокартонних листів KNAUF слід знімати фаску величиною приблизно в третину від товщини листа.

Послідовність робіт з гіпсокартонними листами КНАУФ складається з розмітки положення майбутньої конструкції, монтування відповідного каркаса з профілів для гіпсокартону, кріплення до нього листів гіпсокартону, шпаклювання швів між ними і слідів від шурупів (фінішна шпаклівка КНАУФ Фуген, або Фугенфюллер) і ґрунтування під подальшу обробку.

Технічні характеристики
Бренд: Knauf
Вага товару: 26.1 kg
Довжина плит: 2.5 м/п
Товщина плит, мм: 12.5 мм
Види гіпсокартону: Вологостійкий

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Рекомендовані