Вогнебіозахист


Вогнебіозахист для внутрішніх робіт БС-13 Страж-2 1кг
Модель: 105751
Роздрібна ціна: 74,40 грн
Ціна 66.42 грн

Приготування препарату: Сухий концентрат вогнебіозахисту для деревини «Страж-2» розводять в тепл.....

Вогнебіозахист для зовнішніх робіт ХМББ-3324 Страж-1 1 кг
Модель: 105750
Ціна 97.20 грн
 

Застосування: Состав ХМББ-3324 призначений для внутрішніх і зовнішніх робіт для обробки дерев'ян.....Вогнебіозахист

Вогнебіозахист – це просочення, створена, щоб захистити деревину від вогню, паралельно має властивості антисептика. Її використовують для того, щоб убезпечити будинок від пожежі, адже дерево є одним із займистих матеріалів. Однак, вибравши правильну захист, навіть він може стати негорючим.

Обробка – одна з важливих процедур за будівельним правилам і нормам. Міжкімнатні перегородки, дерев'яні конструкції найчастіше бувають із дерева. Просочене захистом дерево захищене, як мінімум, на п'ять, а то й двадцяти років. Після необхідно повторити процедуру.

Застосовується вогнезахист під час перших етапів будівництва. Антисептики можуть застосовуватися окремо і у складі. Фунгіциди та антисептики – це спеціальні сполуки, що містяться в складі більшості захистів. Вони відносяться до отрути від комах, грибів, цвілі і гниття, що руйнують дерево. Одні з просочень, крім функцій, описаних вище, можуть створювати тонуючий ефект, після чого у дерева вийде прекрасний відтінок.

Якщо розглядати стійкість і захисні властивості, то просочення мають перевагу над фарбами і лаками. Але лаки краще переносять дощ, сніг, ультрафіолетові промені та інші природні впливи. Це одна з причин чому лаки і захист використовують разом.

Поділяють захисту для зовнішніх і внутрішніх робіт. Основа буває водна, олійна і на спирту.

Хімічний склад вогнебіозахисту ділиться на два типу

  • Сольові

Відрізняються низькою ціною, але мають невеликий термін дії. Ще один мінус – не можна фарбувати, тому що виділяються солі, мала захист, може вимитися водою. Застосовуються всередині будівель.

  • Не сольові

Високий рівень захисту, активні від восьми до п'ятнадцяти років, можливість фарбування та покриття лаком. Не токсичні.

Однак настійно рекомендується, навіть після обробки дотримуватись правил пожежної безпеки. Деревина не повністю втрачає можливість займання, захист всього лише відтягне час, для того, щоб встигнути погасити пожежу здійснити евакуацію.

Пропонуємо Вам купити огнебиозащиту в Києві, з доставкою по всій Україні. Телефонуйте, замовляйте. Будемо раді допомогти і відповісти на всі питання!