Олівці


Олівець будівельний 250мм
Модель: 105509
Роздрібна ціна: 11,34 грн
Ціна 10.62 грн

Застосування: Олівець будівельний використовується для нанесення розмітки для будь-якої поверхні......

Олівець для скла Favorit 180 мм жовтий
Модель: 105498
Роздрібна ціна: 5,40 грн
Ціна 4.98 грн

Застосування: Овальна форма олівця запобігає його скочування з поверхні. Стрижень R завдає будів.....

Олівець розмічальний по металу 140 мм
Модель: 105499
Роздрібна ціна: 17,70 грн
Ціна 16.26 грн

Застосування: Розмічальний олівець для нанесення розмітки на металевих деталях. Довжина - 140 мм..... Олівці

Будівельні олівці - це інструменти, за допомогою яких виконуються нанесення позначок на різні будівельні поверхні, що мають шорсткість (цегляні, бетонні, пластикові, дерев'яні, кам'яні, гіпсокартонні, металеві, штукатурні та інші). В результаті ми отримаємо досить чіткі лінії. На відміну від звичайного будівельний олівець має більш жорсткий графіт і овальну форму, що не дозволяє йому скочуватися по поверхнях під час робіт на відкритому повітрі.

Грифель представлених олівців має прямокутну форму в зрізі поперек, завдяки чому можна варіювати товщину ліній. Виготовляється грифель з глини і графіту, різних пропорцій, оправа найчастіше з дерева. Чим менше глини, тим більша жорсткість грифеля. Маркування: «Н» - жорсткий, «В» - жирний.

Переваги будівельних олівців:

  • Спеціальна зручна форма
  • Висока надійність і міцність
  • Стійкість до зламів
  • Екологічна безпека
  • Універсальність в застосуванні
  • Низька ціна

Пропонуємо Вашій увазі також олівець розмічальний по металу. Твердосплавний гострий наконечник дозволяє наносити лінії розмітки на металевих, сталевих, пластмасових, бетонних поверхнях, шляхом дряпання верхнього шару.

А також в наявності будівельний олівець для скла Favorite. Завдяки своєму спеціальному стрижня він може наносити позначки на скляні і керамічні поверхні.

Наш інтернет-магазин будівельних матеріалів «ІСК» має широкий вибір інструментів, в тому числі пристосувань для виконання розмітки. Знаходимося в Києві. У нас можна купити недорого олівці, маркери, малярський шнур, крейда для малярних шнурів, будівельні рівні, рулетки, а також інші штукатурні, ріжучі, шліфувальні, витратні інструменти і величезний вибір будматеріалів від провідних світових і вітчизняних компаній.

Звертаємо увагу на те, що ми працюємо безпосередньо з виробниками, завдяки чому, у взаємодії з нашої постійної системою знижок, надається можливість купувати високоякісні матеріали за низькими, доступними, прийнятними цінами. Здійснюємо доставку по всій Україні.