Інструменти|Ремінці затяжні


Ремінці затяжні білі 4,8х500 мм 50 шт
Модель: 3301
Роздрібна ціна: 151,92 грн
Ціна 141.48 грн

Застосування: Призначені для швидкого і надійного стягування проводів і кабелів в зв'язки, їх крі.....

Хомут пластиковий (стяжка кабельна) 3,6х250 мм чорний 100 шт.
Модель: 105500
Ціна 81.48 грн
 

Застосування: Хомут пластиковий (стяжка кабельна) використовується для стягування і фіксації елек.....Інструменти|Ремінці затяжні

Для об'єднання електропроводів або їх закріплення в єдиний джгут використовуються затяжні ремінці (кабельні хомути, стяжки). Вони застосовуються повсюдно для акуратного фіксування електричних кабелів. Пристосування виготовляється з міцного і гнучкого поліаміду. З одного боку ремінця розташовується замок, в який необхідно вставляти другий кінець стяжки. В результаті утворюється коло, який потрібно стягувати до того моменту, поки не сформується надійний джгут, що складається з декількох проводів.

Асортимент затяжних ремінців

Виробники пропонують купити кабельні хомути, що відрізняються по:

  • типу застосування - кабельні стяжки бувають внутрішніми білого кольору, здатними витримувати від 8 до 90 кг і чорними зовнішніми, які утримують до 115 кг (в залежності від габаритів проводів). Модель чорного кольору містить в складі вугільний порошок, що забезпечує виробу стійкість до УФ-променів, тому затяжний ремінець має тривалий термін експлуатації, без втрати міцності на світлі;
  • матеріалом виготовлення - більшість кабельних хомутів проводиться з нейлону, рідше можна зустріти такі вироби з пластику та пластмаси.

Кабельні хомути мають не тільки різні параметри, але і різну вартість. Підібрати оптимальний варіант за ціною можна в інтернет-магазині «Интерсервискомплект».

Затяжні ремінці: характеристики

Пластикові хомути бувають різних параметрів:

  • ширина - цей параметр впливає на міцність виробу: чим ширше ремінець, тим масивніше проводи та кабелі він зможе витримати;
  • діаметр - показник, який залежить від довжини хомута: чим довше модель, тим більшого діаметру коло можна утворити кабельної стяжкою. Наприклад, для фіксації 1 - 2 кабелів досить буде ремінця з діаметром 2,5 мм, а для великої стяжки потрібно виріб діаметром 9 мм.

Фасовка затяжних ремінців визначається їх кількістю в наборі. Вибір за цим параметром необхідно проводити в залежності від обсягів майбутньої роботи. Для разової фіксації декількох дротів буде достатньо 1 - 2 хомутів, а для масштабного застосування потрібно придбати комплекти по 50, 100 або 200 штук.

Доступна ціна на різні види сертифікованих затяжних ремінців пропонується на нашому сайті. Всі вироби якісні і відрізняються високою міцністю. Замовлення можна оформити онлайн через «Кошик» або зателефонувавши нашим менеджером.