Кельми


Кельма пічника 165х100 мм
Модель: 3366
Роздрібна ціна: 43,26 грн
Ціна 39.72 грн

Застосування: Використовується для перемішування і накидання штукатурного розчину на поверхню. .....

Кельма чотирикутна 160х115 мм
Модель: 3367
Роздрібна ціна: 61,92 грн
Ціна 53.22 грн

Застосування: Кельма чотирикутна зі сталевим полотном з антикорозійним покриттям. Ручка дерев'ян.....

Кельма штукатурна Hardy 28, 10х12 см, нерж.сталь ручка 2К
Модель: 4029
Роздрібна ціна: 123,66 грн
Ціна 115.50 грн

Застосування: Використовується для перемішування і накидання штукатурного розчину на поверхню. .....

Кельма штукатурна Hardy 28, 14х8 см, нерж.сталь ручка 2К
Модель: 4030
Роздрібна ціна: 135,66 грн
Ціна 131.88 грн

Застосування: Використовується для перемішування і накидання штукатурного розчину на поверхню. .....Кельми

Кельми - це лопатки зі сталі, мають дерев'яну або пластмасову, а іноді металеву вигнуту рукоятку. Це ручний інструмент, за допомогою якого проводиться кладка цегли або каменю, зовнішні, а також внутрішні оздоблювальні роботи, укладання плитки, вирівнювання плиткового клею, штукатурки або рідких шпалер.

Кельми діляться на види

  • Кельма пічника. Її робоча частина схожа на форму краплі. За допомогою неї виконуються і оздоблювальні та будівельно-монтажні роботи. Застосовується для цегляної кладки, в тому числі зручна для перемішування штукатурки і цементних розчинів.
  • Кельма обробника. Частина, призначена для роботи, має трикутну форму або трапецію. Затребувана для нанесення плиткового клею і штукатурки.
  • Кельма штукатура. Використовується для вирівнювання шару штукатурки. На відміну від пічника має більш гострий кінчик робочої частини.
  • Кельма бетонника. Має трикутну форму із закругленими краями, завдяки чому легко виконується робота у важких місцях.
  • Затирочная. За допомогою неї поверхні надають гладкість після висихання складів.
  • Для внутрішніх і зовнішніх кутів. Має вигнуту робочу частину в різні боки, в залежності від того з якими кутами буде проводитися робота.

Слід пам'ятати, що у кожного виду своя специфіка застосування. Найчастіше дерев'яна рукоятка має металевий наконечник, для можливості стукати по плитці або цеглі зворотною стороною з метою їх вирівнювання.

При протиранні кельми вологою ганчіркою, щоб уникнути її пошкодження розчином і при правильному догляді даний інструмент може прослужити достатньо довгий термін.

Інтернет-магазин «ІСК» пропонує купити в Києві якісні кельми недорого. Також маємо в наявності валики, пилки, ножівки, шпателя і інші інструменти, а також великий вибір будівельних матеріалів за низькими цінами. Виконуємо доставку не тільки по Києву, але і по всій Україні. Ми працюємо безпосередньо з провідними виробниками на світовому і вітчизняному будівельному ринку, завдяки чому є можливість придбати якісний товар за прийнятною вартістю. Більше десяти років роботи. До Ваших послуг також професійні консультації від наших фахівців. При потребі з радістю відповімо на всі виникаючі питання, допоможемо з правильним вибором і зробимо прорахунок потрібної кількості.