Ковш


Ківш будівельний великий
Модель: 5002
Роздрібна ціна: 56,22 грн
Ціна 45.24 грн

Застосування Ківш штукатура виготовлений зі сталі, дерев'яна ручка, пофарбована. Дозволяє переміщат.....

Ківш штукатура великий
Модель: 3346
Роздрібна ціна: 79,92 грн
Ціна 69.12 грн

Застосування: Ківш штукатура виготовлений зі сталі, ручка дерев'яна, пофарбована. Дозволяє перем.....

Ківш штукатурний Yoshimoto, 185 мм
Модель: 5006
Роздрібна ціна: 109,08 грн
Ціна 104.34 грн

Застосування Використовується для набризку розчину на поверхню, або, як ємність при обробних та буд.....Ковш

Призначення штукатурного ковша - швидке і рівномірне нанесення розчинів і рідких сумішей на різноманітні підстави. Ківш штукатурний є пневматичним приладом для обробно-будівельних робіт.

Складові штукатурного ковша:

  • Ківш має металеву чашу, виготовлену з високоміцної сталі. Чаші можуть бути різних форм, в залежності від способів нанесений розчинів і середовищ застосувань.
  • Далі йде ручка ковша, прикріплена до каркасу. Найчастіше виготовляються ручки з деревини, завдяки своїй легкій вазі.

Існують також два види штукатурних ковшів: ручний ківш і ківш хопер.

Перший є простим інструментом, який можна виготовити самостійно. Застосовується для невеликої роботи, яка не вимагає під час нанесення великої точності.

Другий є пневматичним інструментом, що дозволяє проводити нанесення розчинів з більшою швидкістю. На вигляд він схожий на чашу з високими бортиками. Внизу є отвори, які призначені для виведення назовні суміші. У чашу вставлена ​​трубка з наявністю пістолета з повітряним клапаном. Після натискання відбувається надходження стисненого повітря в бункер з сумішшю, завдяки чому через сопла назовні видавлюється суміш. Ручний привід дає можливість швидко починати або припиняти подачу повітря.

Крім штукатурок, штукатурний ківш можна застосовувати також для нанесення рельєфно-фактурних фарб, пробкових і піщаних розчинів.

Переваги штукатурного ковша:

  • Простота у використанні.
  • Швидке нанесення необхідного обсягу суміші.
  • Рівний розподіл штукатурки.
  • Низька ціна
  • Довгий термін служби

Ківш штукатурний недорого можна купити в нашому інтернет-магазині. Пропонуємо також інші інструменти по низьким цінам (шпателя, кельми, терки, гладилки ...), а також величезний вибір будівельних матеріалів. Оскільки ми працюємо безпосередньо з провідними виробниками, а також завдяки дії нашої постійної системи знижок, інтернет-магазин «Интерсервискомплект» надає можливість купувати якісні товари за низькою вартістю. Знаходимося в Києві. Для зручності самовивозу наші склади є практично в кожному районі. Також до Ваших послуг швидка доставка по Києву, в тому числі - в будь-яку точку України. При виникненні питань завжди готові з радістю надати професійні консультації.