Хомут


Хомут гайка М8 1 1/2 47-53 мм
Модель: 2701
Ціна 13.02 грн
 

Застосування: Хомути нержавіючі застосовують для кріплення металевих труб з кольорових і нержаві.....

Хомут з ​​гайкою М10 4 104-115 мм
Модель: 2702
Ціна 31.92 грн
 

Хомут трубный сантехнический (104-115) с гайкой м10 4 и нейлоновой вставкой EPDM. Уплотнительные тру.....Хомут

Каналізаційний хомут – це так званий затискач, який має вигляд скоби або кільця, що охоплює і фіксує до стіни (або до інших поверхнях) трубу. Можливий діаметр хомутів варіюється від 14 до 540 міліметрів.

Види каналізаційних хомутов

  • Фіксуючі
  • Ремонтні

Завдяки ним шляхом затягування швидко усувається текти. Фіксація буває як фіксована, так і плаваюча. При другій проводиться стяжение скоб і кріплення до поверхні. Застосовується в місцях з вигином або каналізаційне розгалуження. Рухома затребувана під час розширенні і звуженні труб, під впливом високих температур.

Існують металеві та пластикові трубопровідні кріплення. Першим властива хороша міцність. Пластикові застосовуються з метою фіксації труби, виконаної з таких же матеріалів виготовлення, а саме – поліпропілену, ПВХ. Допустимі розміри діаметру – не більше ста міліметрів.

Для пластикових труб можливе застосування хомутів, як із пластику, так і з металу. Хороший варіант – хомути, з наявністю силіконових чи гумових прокладок, оскільки даний вид, крім міцності і надійності характеризується вібро - і теплоізоляцією.

Купити каналізаційний хомут недорого пропонує інтернет-магазин «ІСК». Склади знаходяться в Києві. Також у нас безліч інших елементів каналізації і величезний вибір будівельних матеріалів за низькими цінами. Працюємо безпосередньо з провідними виробниками вітчизняного і світового ринку. В наявності тільки високоякісні товари. Продаж оптом і в роздріб. Вибір варіанту оплати. Постійно діюча система знижок. Індивідуальний підхід до кожного клієнта, надання професійних консультацій, розрахунок потрібної кількості. Також постійним клієнтам можливі додаткові знижки. Телефонуйте! +38 (044) 383-26-13