Відвід


Відвід Plastimex 110х90 мм
Модель: 105724
Ціна 25.92 грн
 

Застосування: Відведення каналізаційний діаметром 110 мм і кутом повороту 90 градусів застосовує.....Відвід

Каналізаційний відвід – це фітінг, призначення якого полягає в тому, щоб повертати трубопровід під різними кутами, від п'ятнадцяти до дев'яноста градусів.

Типи каналізаційних відводів

  • Спеціальні та звичайні. Об'єднують гофровані та гладкі магістралі.
  • Зовнішні та внутрішні. Для зовнішньої системи – оранжевий колір. Внутрішні – нейтрального кольору.
  • Відрізняються технологією виготовлення. А саме – зварні і холодногнуті відводи.

Відводи з ПВХ – найпоширеніші. Відрізняються простотою монтажу, стійкі до хімічних впливів, мають низьку теплопровідність, а також, завдяки своїй гладкій поверхні знижують можливість засмічень. Для приміщень застосовуються сірого кольору, а для прокладки в грунті – коричневого. Застосовуються в адміністративних і житлових будинках. Термін експлуатації до п'ятдесяти років.

Поліпропіленові відводи застосовуються тільки всередині приміщень. Призначені для труб з такого ж матеріалу. Нейтральні до лугів і кислот. Допустима плюсова температура – 95 градусів. Також існують чавунні і сталеві відводи.

Різновиди каналізаційних відводів

  • З звичайним кутом (стандартні)
  • Перехідник з редукцією (забезпечення складних поворотів, з можливістю приєднання іншої труби з іншим діаметром)
  • Хрестовини і трійники (сполучають до трьох і більше труб з різним діаметром, під прямим кутом)
  • Пляшка (перехід по прямій лінії на трубу з іншим діаметром)

Купити недорого каналізаційний відвід в Києві ви можете в нашому інтернет-магазині «ПОЗОВ». Пропонуємо також безліч інших елементів каналізації. Також в наявності величезний вибір будівельних матеріалів за низькими цінами. У нас діє постійна система знижок. Працюємо безпосередньо з провідними виробниками світового та вітчизняного ринків. Всі товари мають сертифікат якості. Продаж оптом і в роздріб. Вибір варіанту оплати. Зручне розташування складів по Києву. Також здійснюємо швидку доставку по всій Україні. Індивідуальний підхід до кожного клієнта. При виникненні питань наші фахівці завжди готові з радістю надати професійні консультації, допомогти з вибором і прорахунком. Телефонуйте! +38 (044) 383-26-13