Дюбель анкерний


Дюбеля анкерні BIERBACH (TDN) 6x40 mm 100 шт
Модель: 2383
Роздрібна ціна: 154,92 грн
Ціна 138.18 грн

Застосування: Використовуються для кріплення профілів, підвісних стель, і т.д. Характеристики:.....Дюбель анкерний

За допомогою дюбеля виконується скріплення і монтаж різних елементів. Щоб підсилити його можливості, підвищити міцність і якість з'єднання, використовується анкер.

Дюбель анкерний - це деталь з металу, яку закладають, забивають або закручують в отвори. Використовується з метою утримання конструкції в несучій підставі. Кріплення виконується за рахунок того, що розширюються зовнішні частини внаслідок закручування самого дюбеля, після чого вийняти його неможливо. Анкерні дюбелі призначені для великих навантажень.

Види анкерних дюбелів:

  • Анкерні дюбелі «метелики» для матеріалів у вигляді листів (а саме: ГКЛ, ОСП, ДСП, фанера). Використовуються якщо необхідно виконати монтаж легких конструкцій.
  • Дюбеля анкерні для повнотілих і щільних матеріалів (таких, як цегла, бетон, камінь). Можуть бути металеві та пластикові з нераспорной довгою частиною.
  • Для пористого, пористого підстави (пористий блок, цегла, пінобетон). З подовженою розпірною частиною.

Види дюбелів анкерних по монтажу:

  • Закладний. Даний вид призначений для великих навантажень. Монтаж виконується в каркас або стіни в процесі її створення.
  • Розпірний. Також можна використовувати для великих навантажень. Монтаж виконується, завдяки силі тертя елемента, який встановлений в конструкцію, розпирають рухами болта.
  • Рамний. Призначений для скріплення дерев'яних і пластикової рами. Має головку особливої ​​форми, яка порівнює конструкцію з підставою.
  • Забивний вид. Наявність цвяха з надсічками, завдяки яким він не виходить назад.
  • Клиновий. Завдяки даному виду можна виконувати кріплення деталей на заснування. Наявність металевого стержня, що має розпірну частина.

Дюбель анкерний купити недорого можна в нашому інтернет-магазині. В наявності за низькою ціною анкерні дюбелі BIERBACH (TDN) 6 на 40 мм (100 штук в упаковці). Також до Вашої уваги і інші види кріплення: саморізи для металу, по гіпсокарнону, шурупи для дерева, цвяхи. Інтернет магазин «ІБК» пропонує якісні будівельні матеріали безпосередньо від провідних виробників за прийнятною вартістю. Постійним клієнтам - додаткові знижки.