Праймери битумні


Праймер бітумний AquaMast 18 л
Модель: 104701
Роздрібна ціна: 738,36 грн
Ціна 667.92 грн

Застосування: Праймер бітумний AquaMast являє собою розчин нафтових бітумів в спеціально підібра.....

Праймер бітумний Техноніколь №1 20 кг
Модель: 102988
Роздрібна ціна: 862,50 грн
Ціна 796.98 грн

Застосування: Праймер бітумний ТехноНІКОЛЬ №1 являє собою розчин нафтових бітумів в спеціально п.....Праймери битумні

Праймери бітумні – це, у вигляді водних емульсій, так звані грунтовки, що містять бітум, уайт-спірит, а також інші компоненти, від яких залежать ті чи інші їх властивості. Іншими словами, праймер бітумний – це рідкий бітум.

Застосовується бітумний праймер для плоских покриттів покрівлі, мостових прольотів, фундаментів, цоколів та інших бетонних конструкцій.

Бітумні праймери діляться на види, залежно від консистенції, від якої, в тому числі, залежить, якою буде спосіб застосування. Поділяють:

  • Готові
  • Концентровані

Перші не вимагають підготовки перед роботою, їх можна відразу наносити на основу, заздалегідь розмішавши в ємності.

Другі перед використанням слід розводити. Для цього застосовують уайт-спірит, солярку або ж бензин.

Також бувають праймери окремо для фундаменту, покрівлі, покриттів доріг, поверхонь з металу. Їх витрата на один квадратний метр може відрізнятися, залежно від області застосування.

Застосування бітумних праймерів

Щоб праймування пройшло відмінно, основу слід попередньо підготувати. Воно повинно бути сухим, також потрібно видалити бруд, пил і сміття. Роботу всередині будівлі важливо виконувати досить провітрюваному приміщенні. Рекомендуються рукавички, окуляри, в тому числі захисна маска.

Стосовно часу року – обмежень немає. Можливе використання при температурному режимі від мінус п'ятдесяти, до плюс сто двадцяти градусів Цельсія і при вологості не більше п'ятнадцяти відсотків.

Наноситься валиком (важкодоступні місця), пензлем (на невеликих площах) або фарбопультом (на вертикальних поверхнях).

Інтернет-магазин «ІСК» пропонує бітумний праймер недорого. Широкий вибір будівельних матеріалів за доступною ціною, завдяки постійно діючій системі знижок. Працюємо безпосередньо з провідними виробниками вітчизняного і світового ринку будівельної продукції. Всі товари сертифіковані. Продаж як в роздріб, так і оптом. Склади знаходяться в Києві, але якщо ви не житель столиці – здійснимо доставку в будь-яку область України. Виникли питання? Телефонуйте! Наші фахівці із задоволенням грамотно проконсультують, допоможуть зробити вибір і оформити замовлення.