Лакофарбові матеріали

Уточнити Пошук

Лакофарбові матеріали – це композиційні склади, що наносяться на заздалегідь підготовлену основу у вигляді рідини або порошку. Після висихання утворюється міцна, зчеплена з поверхнею плівка – так зване лакофарбове покриття. Дані матеріали застосовують, щоб захистити металеві, дерев'яні та інші вироби від впливу факторів зовнішнього середовища.

Пропонуємо ознайомитися з асортиментом ЛКМ нашого інтернет-магазину.

Емаль

Емаллю називають фарбу, яка надає поверхні блиск і утворює рівний глянсовий шар. Лакова емаль виробляють на водній основі з додаванням олії. Перевагою емалі є міцна поверхня, стійка до негативного впливу зовнішнього середовища. Варто зауважити, що емалі, призначені для внутрішньої обробки повинні застосовуватися строго тільки за цільовим призначенням. Також емаль, призначення якої – стелі і стіни, не підходить для фарбування дверей, меблевих виробів та віконної рами.

Інтер'єрна фарба

Дана фарба призначена для робіт всередині приміщень. Завдяки їй досягаються кращі результати в оформленні внутрішнього простору приміщень. Існує безліч різноманітних видів, які за рахунок своїх характеристик і особливостей призначені для різних обставин.

Фасадна фарба

Відмінністю від інтер'єрної фарби є те, що дана фарба виконує дві функції – захисну (що насамперед) і декоративну функцію. Вона стійка до палючим сонячним променям, до злив, і до мінусовій температурі. Крім цього, фасадна фарба повинна бути екологічно безпечна і довговічна, колір не повинен вигоряти від сонця.

Універсальна фарба

Універсальністю цієї фарби є можливість її використання як усередині, так і зовні будівель. Нею можна офарблювати стіни і підлоги в приміщенні, а також виконувати малярні роботи на вулиці.

Розчинник

Це речовина, за допомогою якого розчиняються рідкі, тверді і газоподібні матеріали, при розчиненні не змінюють свої властивості і хімічний склад. Зазвичай воно міститься у складі практично всієї лакофарбової продукції, проте окремим лаків і фарб додатково потрібні розчинники для зниження в'язкості перед використанням.

Властивості лакофарбових матеріалів

  • Адгезія – зчеплення з окрашиваемым підставою. Чим вище її показник, тим краще.
  • В'язкість. Вимірюється часом проходження через отвір віскозиметра. Від в'язкості залежить, яким інструментом буде проводитися нанесення.
  • Укривистість – кількість покриття на метр квадратний. Чим воно менше, тим краще.
  • Час висихання – необхідно для розрахунку через скільки часу наносити другий шар і готовності виробу до застосування.
  • Стійкість до зовнішнього середовища, а саме – атмосферних явищ, хімії, води, бензину.
  • Ступінь перетирання пігментів. Над поверхнею плівки не повинні проглядатися частки пігменту. Чим ступінь нижче, тим краще.

Інтернет-магазин будівельних матеріалів «ІСК» пропонує недорого лакофарбові матеріали та безліч інших необхідних матеріалів будівництва. Працюємо безпосередньо з провідними світовими та вітчизняними виробниками будівельного ринку. Завдяки системі знижок у нас завжди прийнятна ціна, усі товари сертифіковані, мають високу якість. Є можливість лакофарбові матеріали купити як оптом, так і в роздріб. Склади розташовані в Києві, для зручності - практично в кожному його районі. Також діє доставка, як по Києву, так і по всій Україні.