Стрічка з металовкладишем


Стрічка для швів з металевим вкладишем Semin 50х30 м
Модель: 3635
Роздрібна ціна: 347,10 грн
Ціна 300.00 грн

Застосування: Використовується для формування геометрично правильних кутів на будь-якій поверхні .....

Стрічка з металевою вкладкою 30 м
Модель: 2839
Ціна 88.56 грн
 

Застосування: Застосовується під шпаклівку, для формування геометрично правильних будь-яких кутов.....Стрічка з металовкладишем

Стрічка з металовкладишем (інша назва - стрічка наугольник) - це міцна і не розмокає перфорована смуга паперу з наявністю з одного боку двох металевих смужок, шириною десять міліметрів і товщиною 0,2 міліметра.

Існують два варіанти - зі сталевим або алюмінієвим металевим вкладишем. Випускає в рулонах до тридцяти метрів. За допомогою стрічки з металевим вкладишем виконується армування кутів, які відповідають дев'яноста градусам (тобто в тих місцях, де не можна використовувати косинці з пластика або алюмінію). Її використовують щоб захистити кромки внутрішніх і зовнішніх кутів конструкцій з гіпсокартону, що дозволить створювати різноманітні форми. Стрічка з наявністю металевого вкладиша зміцнює кути, а також зменшує витрати часу і праці.

Переваги стрічки з металловкладишем

  • Формування правильної кромки кута
  • Захист від деформації і відколів зовнішніх кутів
  • Посилення швів між гіпсокартонними листами
  • Запобігання появи тріщин
  • Усунення дрібних дефектів
  • Універсальність в застосуванні для всіх видів кутів (в тому числі - внутрішніх)

Дана стрічка щільно прилягає до поверхні, дуже зручна у використанні і екологічно безпечна.

У нашому інтернет магазині ви можете купити стрічку з металевим вкладишем за доступною, низькою ціною. В наявності стрічка для швів з металевим вкладишем Semin (50 на 30 м), а також стрічка з металевою вкладкою (тридцять метрів). Також Вам можуть стати в нагоді герметизирующая, малярська, хозлента, ізоляційна стрічка, стрічка для швів, а також звертаємо Вашу увагу на наш величезний вибір будівельних матеріалів. Понад десять років роботи безпосередньо з провідними популярними виробниками світового і вітчизняного будівельного ринку, постійна система знижок, завдяки чому у нас завжди можна придбати якісний товар за прийнятною, невисокій вартості. Здійснюємо продаж оптом і в роздріб. Самовивіз з Києва. Також діє швидка доставка, в тому числі - по всій Україні. Постійним клієнтам можливі додаткові знижки!