Про компанію

Інтернет-магазин «Интерсервискомплект» був створений в 2008 році, як інтернет-представництво компанії «Интерсервискомплект». Основним напрямом компанії є оптово-роздрібна торгівля будівельними матеріалами. За роки роботи «Интерсервискомплект» стала однією з найбільших компаній. З нами співпрацюють лише надійні і перевірені часом виробники.

Наші плюси:

  • швидка обробка замовлень;
  • низькі ціни на будматеріали;
  • кваліфіковані консультації за матеріалами;
  • тільки сертифіковані будівельні матеріали;
  • швидка доставка, а також можливість самовивозу з наших складів.
  • можливість виготовлення під замовлення профілю для гіпсокартону будь-якої товщини і довжини.

Інтернет-магазин «Интерсервискомплект» це не тільки надійно, але і зручно. Ви можете купити будівельні матеріали, оформити доставку, не виходячи з дому. А зручне розташування наших складів, дозволяє без проблем приїхати і забрати свій замовлений товар з будь-якого району Києва. Крім того Ви можете оформити повернення товару, відповідно до закону України «Про захист прав споживачів».

Компанія «Интерсервискомплект» зацікавлена ​​у співпраці з торговими та будівельними організаціями. Ми надаємо нашим постійним клієнтам додаткову знижку.

Також Ви можете купити будівельні матеріали та оформити доставку в інше місто кур'єрськими службами. Вартість доставки розраховується кур'єрськими службами індивідуально і залежить від габаритів товару, що відправляється, а терміни доставки залежать тільки від кур'єрських служб.

Зробіть покупку будівельних матеріалів швидкої і зручної. Оформити замовлення так просто на сайті або просто зателефонуйте нам!

«Интерсервискомплект» - швидко, якісно, ​​зручно!