ДВП


Плита ДВП 1220x2440x2.5 мм
Модель: 105420
Роздрібна ціна: 148,80 грн
Ціна 143.22 грн

Застосування: Шліфування. Деревно-волокниста плита (ДВП) - листовий матеріал, виготовлений у пр.....ДВП

ДВП – це древневолокнистые плити. Мають вигляд аркушів, отриманих завдяки гарячого пресування відходів деревини. Іноді додаються клейові присадки. Дані плити є одним з найпопулярніших і затребуваних будматеріалів. Їх використовують для оздоблення стін і підлоги, для монтажу міжкімнатних перегородок і в якості покрівельного утеплювача. Крім цього ДВП також застосовуються для виготовлення дверей і у виробництві меблів.

Види ДВП

  • Наджорсткі плити

Даний матеріал характерний щільністю понад 950 кілограмів на метр кубічний. Застосовуються для виготовлення арок, дверей, перегородок між кімнатами. Також використовуються як підлогове покриття. Це відмінний ізолятор електричного струму, тому затребуваний і при складанні електрощитів.

  • Жорсткі плити

Щільність даних плит – 800-1000 кілограм на метр кубічний. Товщину мають – 2,5-6 міліметрів. Популярні на виготовлення щитових дверей, іноді використовуються в меблевому виробництві як задня стінка шаф, кухні, сервантів.

  • Напівжорсткі

Вага – 850 кг на метр кубічний. Мають товщину 6 і 2 міліметрів. Незважаючи на високу щільність, матеріал досить гнучкий. Використовується також як задні стінки меблів, при виготовленні полиць та висувних ящиків, письмових столів.

  • Пом'якшені ДВП плити

Мають невисоку щільність (150-350 кілограм на метр кубічний), пористу структуру і низьку теплопровідність. Товщина – 8-25 міліметрів. Маркуються як М1, М2 і М3. Використовуються в будівельній сфері як тепло - і звукоізоляція стін, перекриттів між поверхами. Виступають як аналог гіпсокартону, добре выгибаемого при монтажних роботах. М'який вид ДВП продається за низькою ціною, тому популярний і користується попитом.

Інтернет-магазин «ІСК», завдяки постійній системі знижок, пропонує ДВП недорого. В наявності також великий асортимент інших необхідних будівельних матеріалів. Працюємо безпосередньо з провідними виробниками на будівельному ринку. Всі товари сертифіковані, мають високу якість. Знаходимося в Києві. Для зручності клієнтів склади розташовуються практично в кожному районі. Також пропонуємо оперативну доставку по Києву та, в тому числі, по всій Україні.