Гидробарьер


Гідробар'єр неармований Master Foil S MP 75 м2 сірий
Модель: 105373
Роздрібна ціна: 378,00 грн
Ціна 337.08 грн

Застосування: Гідробар'єр - підпокрівельні дифузійні п / е плівки, армовані поліпропіленові сітко.....

Плівка гідроізоляційна армована MASTERFOIL 75 м2 жовта
Модель: 105320
Роздрібна ціна: 519,12 грн
Ціна 444.66 грн

Гідроізоляційна плівка Yellow Foil - поліетиленова підпокрівельна плівка, армована поліетиленовою с.....

Плівка гідроізоляційна жовта MASTERFOL SOFT MP Y 75 м2 110 щільність
Модель: 2871
Ціна 875.34 грн
 

Застосування: Застосовується при дворазової вентиляції даху. Мікроперфорація сприяє виходу водян.....Гидробарьер

Гідробар'єр - це матеріал, що представляє собою два міцних, тонких плівкових шару, виготовлених з ПВХ (полівінілхлорид), які з'єднані поміж собою за допомогою точкового повітряного нагріву зі вставкою армуючого шару, що застосовується для забезпечення гідроізоляції.

У кожного шару гідробар'єру своя структура, а також свої функції. Так, наприклад, перший шар захищає від основного обсягу вологи, другий шар гідробар'єру є точковим повітряним нагріванням, який з'єднує третій шар з першим. Виконує функцію повітряної подушки. І останній, третій шар - та сама плівка, але покрита мікроперфорацією. Призначений для рідин пароподібного виду.

Область застосування гідробар'єру:

Як правило, гідробар'ер затребуваний при зовнішніх роботах на провітрюваних фасадах. Гідробар'єр виконує захист різних утеплювачів (таких, як скловата або пінопласт, в тому числі і стін, оброблені іншими матеріалами) від проникнень вологи, попадання конденсату, стоків води, протікань і тому подібного. Зазвичай застосовується на покрівлях, стінах, фундаментах, фасадах, цокольних перекриттях, підлогах і ін.

Завдяки властивостям гідробар'єру утеплювачі тривалий час зберігатимуть свою цілісну структуру, продовжуючи виконувати свої функції.

Переваги гідробар'єру:

  • Стійкий до негативних зовнішніх чинників
  • Забезпечує матеріалами морозостійкість.
  • Виконує антикорозійні властивості прекрасна теплозахист забезпечення пожежної безпеки
  • Не токсичний, безпечний для людського здоров'я повітропроникний
  • Надійний і міцний
  • Простий в монтажі
  • Тривалий термін служби
  • Низька ціна

На нашому сайті ви можете купити гідробар'єр недорого. Пропонуємо також паробар'єр, захисну плівку, мембрану, підкладку під ламінат - все це і багато іншого можна придбати у нас також за низькими цінами. Звертаємо Вашу увагу, що в наявності є величезний вибір інших будівельних матеріалів. Завдяки роботі безпосередньо з провідними виробниками будівельного ринку і нашої системи знижок, надається можливість здобувати якісний товар за доступною, прийнятною вартістю. Знаходимося в Києві. До ваших послуг - швидка доставка (в тому числі - по всій Україні), а також послуги вантажників.