Сітка зварна штукатурна


Сітка зварна чорна Іміджкомплект 12x12 1,0x30 0,56-0,58 мм
Модель: 2859
Роздрібна ціна: 751,80 грн
Ціна 741.54 грн

Застосування: Застосовують таку сітку для армування бетону і штукатурки, при укладанні плитки, а.....

Сітка зварна чорна Іміджкомплект 25x12 мм 1,0x30 0,56-0,58 мм
Модель: 2860
Роздрібна ціна: 714,00 грн
Ціна 573.00 грн

Застосування: Застосовують таку сітку для армування бетону і штукатурки, при укладанні плитки, а.....

Сітка зварна штукатурна оцинкована 12x12x0,65 мм 1x30 м
Модель: 105376
Роздрібна ціна: 1189,98 грн
Ціна 1 105.50 грн

Зварна сітка металева має широкий спектр застосування: армування дорожнього полотна; армування.....

Сітка зварна штукатурна оцинкована 12x25x0,65 мм 1x30 м
Модель: 105377
Ціна 887.04 грн
 

Застосування: Складається з холоднотянутой низьковуглецевої дроту, розташованої перпендикулярно .....Сітка зварна штукатурна

Сітка зварна штукатурна - це мережа, яку виготовляють шляхом точкового зварювання дротів, розташованих перехресно, завдяки чому забезпечується в площині жорсткість металевої мережі, її надійність і міцність. Полотно може бути жорстким або гнучким, в залежності від розміру діаметра дротів зварної штукатурної сітки. Осередки можуть бути також різного розміру.

Область застосування штукатурної зварної сітки

Застосовується для зміцнення фундаментів, армування кладки стін, під час монтажу теплоізоляції, і для обробки поверхні, що несе. Також представлена ​​сітка може бути використана для загородження ділянок, створення клітин і вольєрів для тварин.

Зварену штукатурну сітку виготовляють з оцинкованої і не оцинкованої дротів, а також матеріалу, що має полімерне покриття. Використовується вона також для виконання обробки різноманітними розчинами бетонних, кам'яних і навіть стін з дерева. Виступає як прекрасний аналог дранки. Для обробки дерев'яних стін, як правило, підходить оцинкована сітка з осередками сорок на сорок міліметрів. Фіксація виконується нержавіючими кріпильними елементами. Для кріплення тонких виробів досить дужок і степлера.

Також зварна сітка може бути використана, якщо необхідно зміцнити поверхні стін, споруджених також з іншого матеріалу. Обмежень для її застосування немає.

Маркування зварної штукатурної сітки

У вигляді формули вказуються основні параметри: Х С D b х L.«Х» - це тип, «С» - зварена (якщо йде додавання «р» - рулонний), «D» - діаметр дроту (якщо дроту різного розміру - можуть бути дві цифри), «b» - це ширина металовироби, « L »- позначення довжини.

Наш інтернет-магазин надає можливість купити сітку зварну штукатурну недорого. Склади знаходяться в Києві. В наявності оцинкована, чорна сітка «Іміджкомплект». Також за низькими цінами і інші види: армована, просічно-витяжна, стеклохолст. Звертаємо Вашу увагу на наш шикарний великий вибір будівельних матеріалів. Понад десять років роботи безпосередньо з провідними популярними виробниками. Постійно діюча система знижок. Високоякісний товар за доступною вартості. Продаж оптом і в роздріб. Доставка по всій Україні.