Навушники шумознижуючи


Навушники шумознижуючі
Модель: 3372
Роздрібна ціна: 55,26 грн
Ціна 49.74 грн

Застосування: Використовуються для захисту органів слуху від впливів середнього і високочастотног.....Навушники шумознижуючи

Шумознижуючи навушники - це необхідна річ, призначення якої - захист від шуму, що перевищує вісімдесят децибел. Затребувані у працівників шумних виробництв, щоб уникнути зниження слуху. Перфоратор, циркулярна пила, відбійний молоток - все це і багато іншого може заподіяти шкоду, якщо допускати навантаження на органи слуху щодня. Розраховані будівельні навушники на довгий термін служби і стійкі до механічних впливів.

Класи шумоізоляції шумознижуючими навушників:

  • Навушники першого класу - це моделі, що знижують шум на двадцять сім децибел. Застосовуються в місцях, де рівень шуму від вісімдесяти семи до дев'яноста восьми децибел.
  • Другого класу - моделі, які підходять для звуку в межах від дев'яноста п'яти до ста п'яти децибел.
  • Шумопоніжающіе навушники третього класу - призначені для приміщень, де шум від дев'яноста п'яти до ста п'ятнадцяти децибел.

У разі, якщо шум перевищує показники, написані вище - рекомендується використовувати на додаток беруші.

Крім промислових (навушників, призначених для роботи на галасливих підприємствах) існують також балістичні навушники (використовуються стрільцями для заглушення звуку пострілів), а також шумоподавляющіе навушники для сну, які можуть використовуватися як вдома, так і в літаках або поїздах.

Рекомендації по використанню навушників, що знижують шум:

Будівельні навушники не рекомендується притискати до голови більш ніж на одинадцять Ньютоновий, щоб не викликати головні болі через щоденного носіння. Також наголов'я має виділяти місце, де повинні розташовуватися дужки робочих очок і дозволяти нормально кріпитися респіратора.

У нашому інтернет-магазині Ви можете знайти будівельні шумопоніжающіе навушники за доступною низькою ціною. В асортименті є також захисні окуляри, респіратори, сигнальні жилети, рукавиці, інші засоби індивідуального захисту і величезний вибір будівельних матеріалів. Робота безпосередньо з провідними виробниками та постійна система знижок дає можливість купувати товари недорого, за прийнятною вартістю. Знаходимося в Києві. Здійснимо швидку доставку в будь-яку точку України. До Ваших послуг також професійні консультації.