Пояс монтажника


Пояс монтажника посилений
Модель: 3571
Роздрібна ціна: 971,52 грн
Ціна 874.38 грн

Застосування: Використовується для перенесення необхідного в роботі інструменту, є можливість дод.....Пояс монтажника

Пояс монтажника є важливим елементом захисний екіпіровки для виконання висотних робіт. Це так звана система ременів, пристроїв і з'єднують вусів, що застосовуються як страховка, індивідуальний захист від падінь. Монтажний пояс має кишені для зручності перенесення предметів, за допомогою яких можна швидко класти і діставати необхідний інструмент, при цьому він завжди буде знаходитися поруч.

Поясні сумки виготовляються з синтетичних і натуральних матеріалів, з особливою технологією переплетень волокон, стійких на розрив. Для зберігання гострих предметів, таких як ножі або цвяхи, в кишенях передбачена посилена підкладка.

Для ременів, щоб забезпечити надійне і міцне кріплення, використовується металева фурнітура .

Застосовувати пояс монтажника необхідно разом з опорними, позиційними, страхувальними і утримують прив'язі для забезпечення додаткової безпеки під час зриву з висоти.

Різновиди поясів монтажника:

  • Лямочні пояса
  • Без лямок
  • З наявністю амортизатора 
  • Пояси без амортизатора

Що повинен обов'язково мати монтажний пояс:

  • Наявність пряжки (щоб ремінь щільно застібався за розміром)
  • Наявність кушака - м'якої широкої внутрішньої підкладки (для комфорту під час виконання довгої роботи і щоб запобігти врізання ременя в шкіру навіть при максимальному навантаженні, не відволікаючи від робочого процесу)
  • Кільця (кріплення, для можливості приєднання елементів страховки і прив'язі)
  • Страхов очний фал (так звана стрічка (канат))

У нашому інтернет-магазині ви можете купити за прийнятною ціною пояс монтажника посилений. Також в наявності недорого і інші засоби індивідуального захисту - каски, окуляри, рукавиці, респіратори, жилети, навушники і величезний вибір будівельних матеріалів, включаючи елементи каналізації та водостічні системи. Зверніть увага!

Ми працюємо безпосередньо з провідними виробниками будівельного ринку, тому нашим клієнтам надається можливість здобувати за низькими цінами високоякісні товари від популярних перевірених марок. Знаходимося в Києві. Для самовивозу - зручне розташування складів. Також здійснюємо швидку доставку по всій Україні. При необхідності наші фахівці більш детально проконсультують Вас по окремо цікавлять позиціях.