Cигнальний жилет


Жилет сигнальний жовтий
Модель: 3371
Ціна 97.32 грн
 

Застосування: Використовується для автодорожньої, будівельної, виробничої, ситуації, які вимагают.....

Жилет сигнальний оранжевий
Модель: 3565
Роздрібна ціна: 97,02 грн
Ціна 87.30 грн

Застосування: Використовується для автодорожньої, будівельної, виробничої, ситуації, які вимагают.....

Жилет сигнальний салатовий
Модель: 4353
Роздрібна ціна: 97,02 грн
Ціна 87.30 грн

Застосування: Використовується для підвищення видимості людини під час його перебування в небезпе.....

Жилет сигнальний оранжевий
Модель: 3566
Немає в наявності
 

Застосування: Використовується в будівництві, приватних заправках, АЗС, в місцях зниженої видим.....Cигнальний жилет

Сигнальний жилет - це спеціальна яскравий одяг, призначена для поліпшення видимості людини видали в денний і темний час доби, завдяки матеріалу, що повертає світло.

Сигнальні жилети затребувані серед працівників різних ремонтних підприємств, співробітників ГИБДД, а також водіїв транспорту, двірників, працівників лісозаготівельних, гірничодобувних і багатьох інших сферах. Виготовляються жилети з бязі, діагоналі і нейлону. Призначені для використання в будь-яку погоду. Універсального розміру. Не залежно від того, під яким кутом падає світло, він буде дзеркально відбиватися до первинних джерел. Випускаються сигнальні жилети в салатовий, жовтий і оранжевий колір.

Класифікація сигнальних жилетів:

  • Жилети першого класу. Це найменш ефективний, що не дає гарантії захисту, клас, оскільки смуги практично не відповідають стандартам.
  • Жилети другого класу. Ширина світловідбивних смуг повинна бути не менше п'яти сантиметрів.
  • Жилети третього класу. Жилети даного класу є кращими, мають високу міцність і щільність. Розташування стрічки, що відбиває світло, дозволяє без праці побачити людину. Рекомендуються для робіт в темний час доби.

Чим більше сигнальний елемент, тим вище клас захисту сигнального жилета.

Інтернет-магазин будівельних матеріалів «Интерсервискомплект» пропонує сигнальні жилети жовтого, оранжевого і салатового кольору. Постійна система знижок надає можливість купити сигнальні жилети недорого. Знаходимося в Києві. До вашої уваги також інші засоби індивідуального захисту: навушники, респіратори, окуляри, а також величезний вибір будматеріалів від провідних виробників світового і вітчизняного будівельних ринків. Для самовивозу - зручне розташування складів практично в кожному районі столиці. Також діє швидка доставка по всій Україні. Із задоволенням готові надати професійні консультації, при виникненні питань, допомогти з вибором. Телефонуйте! +38 (044) 383-26-13, +38 (067) 661-76-76

«Интерсервискомплект» - це завжди якісний товар за доступною вартості!