Захисна каска


Захисна каска з ударостійкої пластмаси помаранчева
Модель: 3567
Роздрібна ціна: 124,08 грн
Ціна 116.04 грн

Застосування: Використовується при проведенні широкого спектра будівельних, монтажних, слюсарних .....

Захисна каска універсальна помаранчева
Модель: 3568
Роздрібна ціна: 123,00 грн
Ціна 103.68 грн

Застосування: Забезпечує високий рівень безпеки та комфорту. Властивості: Складається з кор.....

Каска захисна біла
Модель: 4355
Роздрібна ціна: 110,88 грн
Ціна 103.68 грн

Застосування: Забезпечує високий рівень безпеки та комфорту. Властивості: Потилична стрічка.....

Каска захисна з ударостійкої пластмаси, біла
Модель: 4354
Роздрібна ціна: 117,60 грн
Ціна 109.98 грн

Застосування: Забезпечує високий рівень безпеки та комфорту. Властивості: Виготовлена ​​з п.....Захисна каска

Захисна каска - це спеціальний шолом, який захищає голову, забезпечуючи захист від пошкоджень (а саме - падаючих предметів, електроструму, крапель шкідливих складів і іншого) під час робіт в небезпечних умовах. є обов'язковим атрибутом під час проведення будівельних робіт будь-яких складнощів. Крім будівництва каска захисна затребувана також у мотоциклістів, працівників шахт, гірськолижників, рятувальників і багатьох інших осіб.

Виготовляються захисні каски з гіпоалергенних, дозволених по ГОСТу матеріалів, стійких до високих температур і лугів. Всередині каска складається з гладких і міцних матеріалів, які не будуть тиснути на голову, створюючи дискомфорт. Також обов'язковий фіксуючий елемент. З боків - спеціальні жолоби, призначені для стікання води.

Рекомендації щодо застосування будівельних захисних касок:

  • Важливо перед роботою виконувати огляд каски на наявність дефектів
  • При пошкодженні зовнішнього корпусу, внутрішньої обшивки каска стає непридатною до використання. Необхідна заміна на іншу.
  • Захисні каски не підлягають ремонту
  • Важливо виконувати санітарну обробку - занурювати в тривідсотковий розчин хлорного вапна на 30-60 хвилин. Після - промивати холодною водою і дати просохнути.
  • Важливо одягати каску щільно на голову, залишаючи оптимальний зазор між черепом і корпусом для рівномірного розподілу сили кінетичного впливу. Каска повинна бути підігнана на стільки, що навіть якщо розстебнути підборіддя ремінь, вона не могла злетіти з голови.
  • Не можна використовувати будівельну захисну каску довше її терміну придатності (3-5 років), так як матеріал, з якого вона виготовлена, з часом може втрачати свої властивості.

Купити захисну каску недорого ви можете в нашому інтернет-магазині «ІСК» (Интерсервіскомплект). Ми пропонуємо захисні будівельні каски з ударостійкої пластмаси оранжевого і білого кольору. Також в наявності інші засоби індивідуального захисту за прийнятними низькими цінами. До Вашої увазі: респіратори, окуляри, навушники, сигнальні жилети, рукавиці та величезний вибір високоякісних будівельних матеріалів від популярних торгових марок. Склади знаходяться в Києві. Доставка по всій Україні.