Будівельні суміші

Уточнити Пошук

Будівельними сумішами називаються суміші, склад яких включає безліч різноманітних компонентів. Це, наприклад, в'яжучі речовини, полімерні модифікатори і заповнювачі (в тому числі гашене вапно, яка служить як антисептик). Пропонуємо детальніше ознайомитися з нашим асортиментом.

Цементні стяжки

Завдяки стяжкам підлога стає рівним і більш міцним для витримки різних навантажень і тягарів. Це шар з піску та цементу, який виступає як основа підлогового покриття, готуючи його до обробки.

Піна-клей

Піна монтажна використовується для кріплення плит при внутрішній і зовнішній обробці. На основі поліуретану. Має підвищену ступінь адгезії, водостійкість і теплоізоляційні властивості. Не містить фреони, що пояснює його екологічну безпеку.

Наливні підлоги

Це самостійно выравнивающаяся суміш, яка застосовується в якості декоративного та захисної функцій. Наноситься на стяжку або бетонну основу. Характеризується простотою в нанесенні, відмінним зовнішнім виглядом і прекрасними експлуатаційними характеристиками.

Шпаклівки, штукатурки

Шпаклівка – це матеріал, з допомогою якого відбувається підготовка поверхонь перед наступним декоруванням. А саме – фарбування, клеєння шпалер тощо. Вона усуває або мінімізує дефекти.

Штукатурка – матеріал, метою якого виступає захист підстав, у тому числі усунення нерівностей і інших дефектів. Без штукатурки можна шпаклювати поверхню лише при малих деформаціях.

Ремонтні суміші

Застосовуються для ремонту бетонних поверхонь. З їх допомогою відновлюється цілісність бетону, не вдаючись до демонтажу і пере заливці моноліту. Вони усувають відколи, вибоїни і тріщини, зберігаючи цим цілісність споруд.

Розчини для кладки

Це основний сполучний матеріал при створенні стін будівель. Від якості кладок розчинів залежить міцність цегляної кладки. Він повинен бути міцним при атмосферному і механічному впливі, щоб не допустити деформації стін, але обов'язково в міру, щоб не втратити свою пластичність. Працюючи з різними видами цегли і залежно від того велика чи мала буде навантаження на стіни слід підбирати різні розчини. При точному дотриманні даних співвідношень вийде міцне і надійне будова.

Гідроізоляція

Гідроізоляційні матеріали застосовуються для захисту будівельних конструкцій від шкідливих впливів вологи. Антикорозійна ізоляція захищає матеріал від впливу омивають або фільтруючих вод, у тому числі впливу агресивного середовища.

Будівельний шнтернет-магазин «ICK» пропонує будівельні суміші і безліч інших важливих будматеріалів. Працюємо безпосередньо з провідними світовими та вітчизняними виробниками, тому гарантуємо високу якість товару. Постійно діючі знижки дають можливість купити будівельні суміші недорого. Ціна приємно здивує. Наші склади знаходяться в Києві, але при потребі організуємо доставку в будь-яку область України. 

Якщо виникли питання або труднощі з вибором товару - дзвоніть. Грамотно проконсультуємо і допоможемо оформити замовлення.