Гофрокартон


Гофрокартон двошаровий 1.05x10 м
Модель: 2883
Ціна 118.92 грн
 

Застосування: Застосовується для виготовлення упаковки і підкладки, а також тари. Властивості:.....Гофрокартон

Гофрокартон - це багатошаровий пакувальний матеріал, затребуваний в бізнесі і промисловості. До його плюсів відноситься низька ціна, мала маса і екологічність. Має великий асортимент різновидів з різними характеристиками під певні потреби. Являє собою матеріал з безліччю шарів, де по черзі розташовані хвилясті і рівні поверхні (флюттінгі і лайнери).

Види гофрокартону:

  • 7-ми шаровий. Є найміцнішим з каркасно-несучими властивостями. затребуваний для упаковки продукції, що має важку вагу, великих габаритів. Випускається у вигляді листів.
  • 5-ти шаровий. Поєднує в собі три рівні шару і два хвилястих. Використовують для важких агрегатів, побутової техніки та іншого.
  • 3-х шаровий. Має дві рівні поверхні, з гофрой посередині. Інша назва - двосторонній одношаровий картон. Найпопулярніший вид в світі. Найчастіше застосовується для коробок. Також затребуваний і в інших сферах. Жорсткий не тільки поперек, а й уздовж. Також випускається листами.
  • 2-х шаровий. Поєднує в собі один плоский і один гофрованої шар паперу. Використовують як упаковку для виробів зі скла, лампочок, за допомогою нього виготовляються амортизуючі прокладки і т.п. Випускається в листах і рулонах.

Види розшифровуються як «Д» - два шари, «Т» - три шари, і так далі. Перша цифра індексу - клас, друга - марка. Відповідно, чим вище цифра, тим якісніше гофрокартон.

Флютинг для гофрокартону виготовляють з трьох видів сировини:

  • Наявність сульфатної целюлози (двадцять п'ять - тридцять п'ять відсотків)
  • Напівцелюлоза (від шістдесяти семи до сімдесяти п'яти відсотків і макулатура від тридцяти трьох до двадцяти п'яти)
  • Стовідсоткове вторсировину

За складом сировини розрізняють також папір для лайнерів:

  • Тест лайнер . Містить в складі вторсировину і різноманітні присадки. Зовнішній шар може мати спеціальне просочення для додання вологостійкості або стійкості до агресивних середовищ.
  • Крафт лайнер. Це картон, що має від двох до восьми шарів. Наявність целюлози не нижче вісімдесяти відсотків. Залишок - напівцелюлоза, макулатура тощо.

Наш інтернет-магазин «ІСК» пропонує недорого купити гофрокартон в Києві. Здійснюємо також швидку доставку по всій Україні. Для Вашої зручності - вибір варіанти оплати. Продаж оптом і в роздріб. В наявності також безліч інших будматеріалів, придбати які можна за низькою ціною, завдяки нашій системі знижок. Працюємо безпосередньо з провідними світовими та вітчизняними виробниками будівельного ринку, тому у нас завжди якісний товар за прийнятною вартості.