Коліно


Коліно 67,5 градусів Bryza 90 мм білий
Модель: 3502
Роздрібна ціна: 174,42 грн
Ціна 130.86 грн

Застосування: Використовується для з'єднання труб діаметром 90 мм під кутом, наприклад при перехо.....

Коліно 67,5 градусів Bryza 90 мм коричневий
Модель: 3503
Роздрібна ціна: 174,42 грн
Ціна 125.46 грн

Застосування: Використовується для з'єднання труб діаметром 90 мм під кутом, наприклад при перехо.....

Коліно Ines 80 мм біле
Модель: 3556
Ціна 93.36 грн
 

Застосування: Необхідно для з'єднання труб діаметром 80 мм під кутом, наприклад при переході від .....

Коліно Ines 80 мм коричневе
Модель: 3557
Роздрібна ціна: 124,44 грн
Ціна 116.70 грн

Застосування: Необхідно для з'єднання труб діаметром 80 мм під кутом, наприклад при переході від .....Коліно

Водостічне коліно - це так званий, трубчастий елемент, який загнутий під певним потрібним кутом. Завдяки коліну система водостоку отримує можливість огинати різні перешкоди. Коліно водостічної труби є одним з найбільш затребуваних елементів водовідвідних систем. Завдяки коліну можна встановлювати системи в найскладніших місцях.

Застосовується також для зчеплення вертикальних труб з воронками під певним нахилом. Найпопулярніші колінні згини (кути) - сорок п'ять, шістдесят і дев'яносто градусів. Є також відмінності в розмірах і матеріалах виготовлення. Так, наприклад, коліна виготовляються з нержавіючої сталі, оцинковки і полівінілхлориду.

В яких випадках при монтажі водостічної системи іспользуeтся коліно:

  • Для надійного зливу води з вертикальних труб з відведенням подалі від стін і фундаментів.
  • Для обходу трубами деяких перешкод, згинання під потрібним кутом.
  • Як сполучна деталь застосуються для з'єднання труби і воронки.

Як правило, в довжину коліна виготовляються не більше трьохсот п'ятдесяти міліметрів по обидві сторони згину. Якщо розмір обвідних деталей трохи більше - беруться додаткові відрізки труб. Діаметр колін варіюється від десяти до двадцяти двох сантиметрів. Підбирається під діаметр труби або лійки. Коліно з кутом дев'яносто градусів застосовується вкрай рідко, так як такий кут може привести до засмічення і проблем зі стоком води.

Ми пропонуємо недорого коліна торгових марок «Bryza» і «Ines» з кутом 67,5 градуса, в білому і коричневому кольорі, їх діаметр становить вісімдесят і дев'яносто міліметрів, купити які Ви можете в нашому інтернет-магазині. Знаходимося в Києві. Для зручності самовивозу склади є практично в кожному районі столиці.

Також, зверніть увагу, ми працюємо безпосередньо з провідними виробниками, що у взаємодії з нашої постійно діючою системою знижок надає можливість здобувати якісний товар за низькими цінами. Крім елементів водостічних систем в наявності також елементи каналізації, а також величезний вибір будівельних матеріалів для будівництва та ремонту. Більше десяти років роботи. Продаж здійснюється оптом і в роздріб. Надання наступних способів розрахунку. Нашим постійним клієнтам можливі також додаткові знижки! Виникли питання? Телефонуйте! +38 (044) 383-26-13