Кронштейн ринви


Кронштейн Ринва Bryza 125 мм білий
Модель: 3496
Роздрібна ціна: 76,98 грн
Ціна 57.66 грн

Застосування: Призначений для кріплення ринв водостічної системи діаметром 125 мм, монтується до .....

Кронштейн Ринва Ines 120 мм, коричневий
Модель: 3553
Роздрібна ціна: 54,30 грн
Ціна 40.74 грн

Застосування: Кронштейн Ринва призначений для кріплення ринв водостічної системи діаметром 120 мм.....

Кронштейн Ринви Bryza 125 мм коричневий
Модель: 3497
Роздрібна ціна: 76,98 грн
Ціна 57.66 грн

Застосування: Призначений для кріплення ринв водостічної системи діаметром 125 мм, монтується до .....

Кронштейн ринви Ines 120 мм, білий
Модель: 3552
Роздрібна ціна: 54,30 грн
Ціна 40.74 грн

Застосування: Кронштейн Ринва призначений для кріплення ринв водостічної системи діаметром 120 мм.....

Кронштейн ринви прямий Bryza 125 мм білий
Модель: 3498
Ціна 88.68 грн
 

Застосування: Використовується для утримування жолоби 125 мм. Фіксується на верхню площину рейки.....

Кронштейн ринви прямий Bryza 125 мм коричневий
Модель: 3499
Ціна 88.68 грн
 

Застосування: Використовується для утримування жолоби 125 мм. Фіксується на верхню площину рейки.....Кронштейн ринви

Кріплення Ринви є одним з найважливіших етапів. Кронштейн Ринви - це деталь, призначена для підтримки водостічної Ринва.

Кріплення кронштейнів для ринви

Кріпити кронштейни слід на елементах стропильних систем, або ж на лобовій дошці так, щоб ухил Ринва до лійці був три-п'ять міліметра на один погонний метр, завдяки чому запобігається застій води в водопроводах. Також рекомендується для водостоків з металу кріпити кронштейни для Ринва на відстані шістдесят-сімдесят міліметрів, а з пластику - на відстані п'ятдесят-шістдесят сантиметрів один від одного. Завдяки такому кріпленню гарантовано усувається протистояння навантаження снігу і утворення льоду. В областях, для яких характерні сильні зливи відстань між кронштейнами рекомендують скорочувати до сорока сантиметрів.

Також, слід зауважити, що відстань від кронштейнів до лійці, муфти Ринва і кута не повинно бути більше десяти сантиметрів. Пластикові кронштейни Ринва виготовляються з полівінілхлориду, що включає в себе стабілізатори ультрафіолету, завдяки яким сповільнюються процеси вицвітання і старіння.

Купити кронштейни Ринва можна недорого в Києві можна в нашому інтернет-магазині будматеріалів «Интерсервискомплект». Для самовивозу - зручне розташування складів практично в кожному районі столиці. Діє також швидка доставка по всій Україні.

В наявності Ринва, кронштейни, лійки, хомути, заглушки та інші елементи водостічної системи, а також величезний вибір будівельних матеріалів, придбати які можна у нас за низькими, доступними цінами.

Зверніть увагу, що ми працюємо безпосередньо з провідними виробниками світового і вітчизняного будівельного ринку, все товари сертифіковані, високої якості. Діюча система знижок. Продаж оптом і в роздріб. Вибір зручного варіанту оплати. Індивідуальний підхід до кожного клієнта, допомога в прорахунку кількості і надання професійних консультацій. Постійним клієнтам можливі додаткові знижки! «Интерсервискомплект» - це завжди якісний товар за прийнятною вартістю!