Муфта ринви


Муфта Ринва Bryza 125 мм коричнева
Модель: 3489
Роздрібна ціна: 205,14 грн
Ціна 153.90 грн

Застосування: Призначена для з'єднання жолобів діаметром 125 мм. Муфта виготовлена ​​з пластику .....

Муфта Ринва Ines 120 мм, біла
Модель: 3546
Роздрібна ціна: 146,28 грн
Ціна 109.74 грн

Застосування: Використовується для скріплення двох жолобів діаметром 120 мм. Кріпиться за допомо.....

Муфта Ринва Ines 120 мм, коричнева
Модель: 3547
Роздрібна ціна: 146,28 грн
Ціна 109.74 грн

Застосування: Використовується для скріплення двох жолобів діаметром 120 мм. Кріпиться за допомо.....

Муфта ринви Bryza 125 мм біла
Модель: 3488
Роздрібна ціна: 205,14 грн
Ціна 153.90 грн

Застосування: Призначена для з'єднання жолобів діаметром 125 мм. Муфта виготовлена ​​з пластику .....Муфта ринви

Що таке муфта ринви? Муфта Ринва (жолоби) є важливою комплектуючої водовідвідних систем, за допомогою якої ринва міцно з'єднуються в цілісну конструкцію. Завдяки розмірам муфту можна встановлювати на всіх різновидах дахів. Надійна герметичність і щільність фіксації забезпечується, завдяки двом гумовим ущільнювачам. Використовувати можна по обидва боки. По краях має заокруглення.

Застосовується як з'єднувальний елемент всієї водостічної системи, а також з метою подовження ринви. Матеріал виготовлення муфти - високоякісний пластик (полівінілхлорид), який стійкий до вигорання і деформацій. Підбирається муфта відповідно до діаметра застосованого використовуваної ринви. Що стосовно монтажу - має спеціальну систему замків, завдяки яким одним простим рухом замикаються всі складові. Важливо правильно розраховувати всі нахили і кути.

Переваги муфти жолоба (ринви):

  • Можливість вибору кольору висока прохідність термостійкість
  • Стійкість до деформації
  • Стійкість до навантажень
  • Витривалість ультрафіолетових променів і погані погодні умови
  • Стійкість до температур від мінус сорока, до плюс шістдесяти градусів Цельсія.

Ми пропонуємо муфти Ринва торгових марок "Ines" і "Bryza", в білому і коричневому кольорі, діаметром сто двадцять і сто двадцять п'ять міліметрів, які можна недорого купити в нашому інтернет-магазині. Країна-виробник - Польща. Також Вам можуть знадобитися інші елементи водостічної системи, такі як: кронштейни, труби, трійники, хомути, заглушки, профілю, лійки, софіти, купити які можна також за низькими цінами.

Зверніть увагу, що в наявності є величезний вибір будівельних матеріалів, необхідних для будівництва і ремонту. Робота безпосередньо з провідними виробниками світового і будівельного ринку в сумісності з нашої постійної системою знижок надає можливість купувати якісний товар за прийнятною вартістю. Знаходимося в Києві. Діє швидка доставка в будь-яку точку України. Ми з задоволенням готові надати професійні консультації в разі виникнення питань, допомогти Вам з вибором і з правильним прорахунком необхідної кількості. Для постійних клієнтів - додаткові знижки.