Ринва


Ринва Bryza 125мм/3м біла
Модель: 3486
Роздрібна ціна: 400,92 грн
Ціна 300.60 грн

Застосування: Забезпечує отвожденіе води з даху. Виготовлений з надійного пластика. Стійкий до .....

Ринва Bryza 125мм/3м коричнева
Модель: 3487
Роздрібна ціна: 400,92 грн
Ціна 300.60 грн

Застосування: Забезпечує отвожденіе води з даху. Виготовлений з надійного пластика. Стійкий до .....

Ринва Ines 120 мм, 3 м біла
Модель: 3544
Роздрібна ціна: 285,66 грн
Ціна 214.26 грн

Застосування: Застосовується для створення водовідведення з особняків і житлових будинків, складі.....

Ринва Ines 120 мм, 3 м коричнева
Модель: 3545
Роздрібна ціна: 285,66 грн
Ціна 214.26 грн

Застосування: Застосовується для створення водовідведення з особняків і житлових будинків, складі.....Ринва

Ринва (жолоб) - це жолоб або труба, призначена для швидкого відводу води з дахів під час опадів.

Види Ринва і способи кріплення:

  • Ринва у вигляді труби прикріплюється до кута або до стіни будинку (можливе розміщення прямо в стіні). Має такі елементи: коліна, междуколенние ланки, воронку, відведення. Желобніца (лійка) служить для прийому води. Формою вона може бути у вигляді усіченого конуса, а також у вигляді паралелепіпеда або пірамідки. При необхідності вигину жолоби встановлюються коліна. Призначення відведення - напрямок вихідного потоку. Розташовується внизу. Щоб розташувати додаткові труби застосовуються колектори. Для кріплення до стіни використовують хомути на стрижнях.
  • Ринва у вигляді жолобів прикріплюються горизонтально до нижнього скату даху, під покрівельним звисом завдяки крюкам або кронштейнів так, щоб була можливість приймати воду з поверхні дахів. Дані Ринва мають окремі ланки, що з'єднані герметичними роз'ємами. Вони можуть бути кутовими, прямими і з наявністю воронок (канадок, що розміщуються всередині жолоба). Для решт можуть призначатися заглушки.

Під жолобами можуть розташовуватися наземні жолоби до дощової каналізації або бочки, призначення яких - збір дощових вод.

Матеріал виготовлення Ринва - мідь або оцинкована сталь. У сучасному світі часто виготовляються і стають популярними моделі з пластику.

Пластикові Ринва виготовляють з полівінілхлориду високої якості. Це механічно міцний матеріал, стійкий до хімічного впливу, легкий у вазі. Стінки жолобів з ПВХ мають товщину 3,3-1,8 міліметра. Ринва із пластику можна встановлювати для будинків з будь-яким фундаментом. Такі Ринва прекрасно витримують зливи і намерзання льоду в холодну пору року.

Переваги Ринва з ПВХ:

  • Довгий термін служби (може досягати п'ятдесяти років)
  • Стійкість до вигоряння, збереження кольору
  • Витримка температурних перепадів від мінус п'ятдесяти до плюс шістдесяти градусів Цельсія, не втрачаючи своїх властивостей
  • Стійкість до хімічних впливів (немає наслідків після кислотних дощів, сольовий води і тому подібному)
  • Герметичність
  • Легка вага, що дозволяє кріплення до різних частин будівель
  • Простота монтажу

Наш інтернет-магазин надає можливість купити Ринва недорого. Знаходимося в Києві. Здійснимо доставку в будь-яку точку України. В наявності також інші водостічні системи та величезний вибір високоякісних будівельних матеріалів за низькими цінами. Завдяки постійній системі знижок і роботі безпосередньо з провідними виробниками світового і вітчизняного будівельних ринків у нас завжди можна придбати якісний товар за доступною вартості.