Звукоізоляційні кріплення


Звукоізоляційне стельове кріплення Vibrofix CD 28
Модель: 3538
Роздрібна ціна: 144,60 грн
Ціна 132.72 грн

Застосування: Кріплення Vibrofix CD застосовуються для монтажу високоефективних звукоізоляційних .....

Універсальне звукоізоляційне кріплення Vibrofix Protector
Модель: 3541
Ціна 30.72 грн
 

Застосування: Універсальні звукоізолюючі кріплення Vibrofix Protector застосовуються в конструкці.....Звукоізоляційні кріплення

Звукоізоляційні кріплення - це так звані елементи кріплення, які, в комплексі зі звукоізолюючими матеріалами, використовуються для усунення різних вібрацій і звуку. Застосовуються з метою фіксації елементів звукоізоляції в житлових будинках, в тому числі в промислових спорудах, а саме: школи, кінотеатри, готелі, лікарні, різні адміністративні будівлі тощо. Зовні це «П» образної форми кронштейн, з наявністю пружного елемента з синтетичного каучуку.

Область застосування кріплень звукоізоляції

  • Монтаж перегородок звукоізоляції
  • Підвісного промислового та інженерного обладнання
  • Акустичних підвісних стель
  • Віброізоляція трубопроводів інженерних мереж
  • Кріплення пристрою плаваючих звукоізоляційних підлог на лагах і ін.

Кріплення звукоізоляції «Vibrofix» (Віброфікс) виконують акустичну розв'язку конструкцій, а також ізолюють джерело вібрацій і шумів. Виготовляються з міцної сталі, приблизна товщина якої - півтора-два міліметри. Резонансна частота - 6-10 Гц.

Розраховані на довгий термін служби, завдяки пружним елементам, основою яких виступає поліуретановий мікропористий каучук «Силомір», призначений для завдань віброзахисту, що не втрачає властивостей навіть через тридцять років.

Переваги кріплень звукоізоляції

  • Довгий термін служби
  • Сумісність з профільною системою торгової марки «Knauf»
  • 40 мм - мінімальна каркасна глибина простота монтажу
  • Мінімальна усадка під час робочого навантаження

Для того, щоб збільшити ефективність ізоляції підвісної стелі, слід заповнювати каркасну конструкцію, застосовуючи акустичну мінеральну вату. Також каркасні елементи і гіпсокартон повинні примикати до стіни через прокладки.

Купити недорого звукоізоляційні кріплення в Києві можна, відвідавши інтернет-магазин будівельних матеріалів «ІБК». Крім елементів звукоізоляції в наявності безліч інших необхідних будматеріалів, придбати які можна за прийнятними цінами, завдяки нашим постійним знижкам. Продаж здійснюється в роздріб і оптом, надання вибору зручного варіанту оплати. Всі товари сертифіковані, високої якості, працюємо безпосередньо з провідними виробниками будівельного ринку. Доставка здійснюється по всій Україні. Також до Ваших послуг надання нашими фахівцями професійних консультацій та допомогу в прорахунку потрібної кількості. Індивідуальний підхід до кожного клієнта. +38 (044) 383-26-13 Телефонуйте!