Звукоізоляційний профіль


Звукоізоляційний направляючий профіль Vibrofix Liner 28 мм 3 м
Модель: 3539
Роздрібна ціна: 254,28 грн
Ціна 231.78 грн

Застосування: Направляючий профіль Vibrofix Liner 28 застосовуються для зниження непрямої передач.....

Звукоізоляційний направляючий профіль Vibrofix Liner 50 мм 3 м
Модель: 3540
Роздрібна ціна: 361,02 грн
Ціна 322.74 грн

Застосування: Направляючий профіль Vibrofix Liner 50 застосовуються для зниження непрямої передач.....

Звукоізоляційний направляючий профіль Vibrofix Liner 75 мм 3 м
Модель: 4404
Роздрібна ціна: 394,56 грн
Ціна 348.90 грн

Застосування: Направляючий профіль Vibrofix Liner 75 застосовуються для зниження непрямої передач.....Звукоізоляційний профіль

Звукоізоляція - це властивості конструкції не пропускати звук за свої межі.

Звукоізоляційний профіль використовують замість звичайного з метою створення звукоізоляції перегородок і стін. Завдяки йому з перекриття знижується передача шуму між поверхами на поверхню конструкцій з гіпсокартонних листів, в тому числі - в системі сухого будівництва, під час облицювальних робіт.

Профіль для звукоізоляції «Vibrofix Liner» (Віброфікс Лайнер) - це направляючий профіль, який виконаний з метала, з наявностями улов кріплення (комплектуються сталевими шайбами) до огороджувальних конструкцій. Стандартна його довжина становить три метри з наявністю шести вузлів кріплення, з відстанню один від одного в п'ятсот вісімдесят міліметрів. Вузли, що знаходяться по краях, знаходяться за п'ятдесят міліметрів (5 см) від зрізу профілю. Товщина - 0,55 міліметрів.

Монтуються профілі, завдяки анкерним кріпленням, або дюбелів, діаметр яких становить шість-вісім міліметрів. Примикання полки профілю до конструкції повинно проводитися через прокладку, що має товщину вісім-дванадцять міліметрів.

Профільні кріплення Vibrofix розраховані на довгий термін служби.

Переваги звукоізоляційних профілів Vibrofix

  • Прекрасна сумісність з торговою маркою Knauf
  • Акустична розв'язка з конструкціями
  • Різноманітні конфігурації перегородок і облицювання

Наш інтернет-магазин надає можливість купити в Києві звукоізоляційний профіль недорого. Також в наявності є звукоізоляційні кріплення, стрічки, акустична мінеральна вата і, крім матеріалів звукоізоляції, величезний вибір інших будівельних матеріалів за низькими цінами. Ми працюємо безпосередньо з провідними виробниками світового і вітчизняного будівельних ринків, діє постійна система знижок. Всі товари мають сертифікат якості.

Продаж здійснюється оптом і в роздріб. Надається вибір зручного випадку оплати товару. До ваших послуг також надання професійних консультацій. Наші фахівці завжди готові відповісти на всі ваші запитання, допомогти у виборі і зробити прорахунок потрібної кількості. Індивідуальний підхід до кожного клієнта. Постійним клієнтам можливі додаткові знижки. Діюча доставка по всій Україні. Телефонуйте! +38 (044) 383-26-13